E-books Sconto

Jesteś już członkiem? Zaloguj się

Jesteś już członkiem? Zaloguj się

E-BOOKSCONTO

 

Polityka zwrotów

 

Ostatnia aktualizacja 21-12-2022
Dziękujemy za zakupy. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz zwrócić go do nas tylko w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Więcej informacji na temat naszej polityki zwrotów znajduje się poniżej.

ZWROTY

Wszystkie zwroty muszą być nadane stemplem pocztowym w ciągu trzydziestu (30) dni od daty zakupu. Wszystkie zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane, z dołączonymi wszystkimi oryginalnymi metkami i etykietami..

PROCES ZWROTU

Aby zwrócić przedmiot, umieść go bezpiecznie w oryginalnym opakowaniu i wyślij zwrot na następujący adres:

Handel IDM
Do wiadomości: Zwroty
Admiraliteitskade 50-624
3063ED Rotterdam
Holandia

Należy pamiętać, że będziesz odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki zwrotnej. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z metody umożliwiającej śledzenie przesyłki zwrotnej

ZWROTY

Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu stanu przedmiotu przetworzymy Twój zwrot. Odczekaj co najmniej pięć (5) dni od otrzymania przedmiotu na przetworzenie zwrotu. Zwroty mogą pojawić się na wyciągu z karty kredytowej po 1-2 cyklach rozliczeniowych, w zależności od firmy obsługującej kartę kredytową. Powiadomimy Cię e-mailem, gdy Twój zwrot zostanie przetworzony.

WYJĄTKI

W przypadku wadliwych lub uszkodzonych produktów prosimy o kontakt pod poniższym numerem obsługi klienta w celu ustalenia zwrotu lub wymiany.

PYTANIA

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, skontaktuj się z nami pod adresem: account@ebooks-sconto.com

Shopping Cart