E-books Sconto

Jesteś już członkiem? Zaloguj się

Jesteś już członkiem? Zaloguj się

E-BOOKSCONTO

Pomoc dla klientów

Nasz zespół ds. szczęścia zawsze służy pomocą.

Odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące zakupów

Zamówienia i wysyłka

Jeśli nie można zamówić produktu, prawdopodobnie coś pójdzie nie tak w procesie zamawiania. Następnie skontaktuj się z obsługą klienta. Jeden z naszych pracowników pomoże Ci dalej.

Możliwe, że wiadomość e-mail z potwierdzeniem trafiła do spamu. Czy tak nie jest? Następnie skontaktuj się z obsługą klienta. Następnie jeden z naszych pracowników sprawdzi, czy Twoje zamówienie zostało przyjęte prawidłowo.

Chcesz zmienić swoje zamówienie? Następnie skontaktuj się z obsługą klienta.

Jeśli zamówiłeś produkt, jest on wysyłany i przetwarzany bezpośrednio do centrum dystrybucji. Nie możemy zatrzymać wysyłki, jest to proces automatyczny. Możesz anulować zamówienie, odsyłając paczkę z nieotwartym produktem zgodnie z naszymi warunkami w ciągu 14 dni od otrzymania. Aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie, zobacz naszą politykę zwrotów.

Jeśli zamówisz u nas produkt w dni robocze przed godziną 16:00, Twoje zamówienie zazwyczaj zostanie dostarczone do domu następnego dnia. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie dwa dni. Jeśli zamówisz produkt w weekend, Twoje zamówienie zostanie dostarczone w poniedziałek lub wtorek.

Chcesz mieć pewność, że w dniu dostawy zamówienia będziesz w domu? Wtedy istnieje możliwość zmiany czasu dostawy. Można to zrobić do godziny 16:00 w dniu zamówienia produktu.

Tak, wysyłamy na cały świat.

Nasi dostawcy starannie obsłużą Twoje zamówienie. Czy zamówiony produkt jest uszkodzony lub zepsuty? Następnie możesz go zwrócić w ciągu czternastu dni na adres zwrotny EBOOKS SCONTO. Obowiązują warunki zwrotu. Uszkodzony produkt możesz zwrócić tylko wtedy, gdy jest rozpakowany w oryginalnym opakowaniu. Podaj również przyczynę zwrotu, abyśmy mogli natychmiast wysłać Ci nowy produkt.

Jeśli potrzebujesz wymienić przedmiot

Zwroty i wymiany

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od otrzymania produktu w następujących przypadkach:

Artykuł nie jest otwarty i kompletny
Artykuł jest uszkodzony

Artykuł musi być nieotwarty i nieużywany.

Możesz zwrócić przedmiot na adres zwrotny EBOOKS SCONTO:
E-BOOKSCONTO
SKRZYNKA POCZTOWA 23397
1100 DW Amsterdam
Holandia

Odesłanie produktu na powyższy adres jest bezpłatne.

Jak tylko otrzymamy Twoją przesyłkę zwrotną, natychmiast sprawdzamy, czy przedmiot nie jest nieotwarty i nieużywany. Czy zapłaciłeś za zamówienie bezpośrednio przez PayPal lub iDeal? Następnie zwrócimy kwotę zakupu na Twoje konto PayPal lub konto bankowe w ciągu trzech dni.

Subskrybuj i oszczędzaj

JOHNROBENTS sprzedaje produkty po cenach hurtowych bez generowania zysku.

Łatwe zwroty w ciągu 30 dni

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja międzynarodowa

Oferowane w kraju użytkowania

100% Bezpieczna realizacja transakcji

PayPal / MasterCard / Visa

Shopping Cart